tel 721 049 334
biuro@twojpielegniarz.com


Jak zacząć? Od czego? Jak się przedstawić najlepiej? Jak opisać siebie?
Pielęgniarka lublin, pielęgniarz lublin, opieka lublin czy usługi pielęgniarskie lublin, po wpisaniu w wyszukiwarce takich haseł, Waszym oczom ukarze się milion ofert pracy dla przedstawicieli mojego zawodu lub oferta moich zacnych koleżanek po fachu. [Z tego miejsca pragnę je gorąco pozdrowić].
Wpisanie bardziej fachowych haseł jak: zastrzyki lublin, opatrunki lublin czy opieka nad chorym lublin rozszerza ich ofertę…


Puszkę Pandory otwiera natomiast wpisanie hasła kroplówka lublin, gdzie kryje się cały ocean ofert na kaca i każda dostępna w regionie kuracja witaminowa. Niejednokrotnie ostatnie hasło uratowało ludzkie życie lub nawet urodę, jednak ni jak się ma do hasła, które pozwoliłoby przedstawić światu ofertę mojej firmy. Męskiego odpowiednika pielęgniarki. Jak więc przedstawić ludziom Pana pielęgniarza, mężczyznę w tak bardzo sfeminizowanym zawodzie?
Stanąłem przed fundamentalnym pytaniem, jakie każdy przedstawiciel rasy ludzkiej kiedyś sobie zadał lub zada sobie w przyszłości – Kim jestem? I dokąd zmierzam?
Odpowiedź na to pytanie może okazać się prosta i jak najbardziej zrozumiała dla mojej osoby – jestem pielęgniarzem i pragnę nieść pomoc ludziom czerpiąc ze swojej wiedzy i doświadczenia. Super brzmi, jednak nie jest to coś co przysporzy mi rzeszy chętnych korzystających z moich usług. Z drugiej strony mógłbym poddać wątpliwości moją męskość i posługiwać się hasłami ogólnie przyjętymi w moim fachu: pielęgniarka lublin, opiekunka Lublin etc. Jednakże spowodowałoby to jawne szkody w moim życiu prywatnym i jak sądzę, zawodowym. Tak więc dobre i często wyszukiwane hasło przysporzyłoby mi nowych klientów, jednak trwale zaważyłoby na moim funkcjonowaniu w męskim społeczeństwie.
Decyzja zapadła…
Postaram się przedstawić Wam męską stronę zawodu pielęgniarki. Bez wspominania o przereklamowanych pielęgniarkach… ;) żartowałem…;)
Specjalistyczna Praktyka Pielęgniarska Tomasz Chrabota – Nowa (inna)pielęgniarka Lublin