tel 721 049 334
biuro@twojpielegniarz.com

Jednym z podstawowych zadań mojej działalności jest całościowa opieka nad pacjentem w domu. Podeszły wiek oraz zaistniała choroba powodują, że stajemy się niejako zależni od drugiej osoby. Pomoc starszym oraz opieka nad chorym nie zawsze jest prosta. Stawia przed rodziną i osobami bliskimi wiele trudności. Powstaje wiele pytań i wątpliwości:
Opieka w domu, czy opieka w instytucji?
Profesjonalna opieka, czy opieka sprawowana przez rodzinę?
Usługi opiekuńcze, czy usługi pielęgniarskie?
Zabiegi w przychodni, czy zabiegi w domu chorego?

To tylko niektóre pytania jakie pojawiają się z chwilą pogorszenia zdrowia członka naszej rodziny. Stając przed trudnym wyborem, podczas wypisu ze szpitala, jak też wobec pogarszającej się sprawności naszego seniora, macie Państwo  pomoc jaką zajmuje moja Firma:
prywatna pielęgniarka Lublin i okolice
opieka poszpitalna  Lublin i okolice
opieka pielęgniarska  Lublin i okolice
zabiegi w domu pacjenta  Lublin i okolice
edukacja chorego  Lublin i okolice
Specjalistyczne zabiegi medyczne w domu chorego lublin

Specjalistyczna praktyka pielęgniarska Tomasz Chrabota, jest odpowiedzią na Państwa troski. Wszystkie usługi pielęgniarskie świadczę w domu chorego. W miłej i spokojnej atmosferze domowego ciepła, pacjent i jego rodzina może w spokoju opowiedzieć mi o swoich problemach i oczekiwaniach. Instytucje medyczne to przede wszystkim  leczenie i profesjonalna opieka medyczna, lecz osoba chora nie może liczyć tam na tak duży poziom bezpieczeństwa i spokoju, jaki gwarantuje mu domowe zacisze.
Profesjonalna prywatna pielęgniarka to przede wszystkim 100 % czasu dla pacjenta, profesjonalne indywidualne podejście do każdego chorego oraz intymność i dyskrecja.